O firmie

Firma VenCo jest polską firmą informatyczną powstałą w 1989 roku w Katowicach. W roku 1993 zostaliśmy partnerem Progress Sofware Corporation i rozpoczęliśmy działalność na rynku oprogramowania. Najważniejszym obszarem naszej działalności jest tworzenie i rozwój własnego oprogramowania dla przedsiębiorstw o handlowej nazwie Firmatic - jest to system klasy ERP posiadający zaawansowane możliwości w zakresie zarządzania produkcją. Zajmujemy się również szeroko pojętą obsługą informatyczną firm obejmującą m. in. projektowanie i tworzenie sieci komputerowych, instalacje i konfiguracje systemów operacyjnych oraz zarządzanie serwerami pocztowymi.
 

Nasz zespół

Nasz zespół składa się ze specjalistów w zakresie programowania, systemów informatycznych i zarządzania. Działając od ponad 20 lat na rynku IT zebraliśmy spory bagaż doświadczeń,
co czyni nas wiarygodnym i rzetelnym partnerem w zakresie wdrożeń systemu ERP
w przedsiębiorstwach, dostaw sprzętu oraz projektowania i wykonywania sieci komputerowych.
 

Nasi klienci

Jakość naszego systemu oraz świadczonych przez nas usług potwierdzają liczne wdrożenia,
z powodzeniem przeprowadzone w przedsiębiorstwach o zróżnicowanych profilach działalności, m.in. w "Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy", "Partner w Biurze Zabrze", "ZRE Elko Racibórz" i inni.